e-zahradnik.cz

Pěstování rajčat na balkoně

Dobrý den,
pokouším se o pěstování rajčat na balkoně. Využívám k tomu samozavlažovací truhlíky (o jejich výhodách se zmiňují na http://homezin.cz/media/pestovani-rajcat-na-balkone . Je pravda, že se zálivkou je to tak mnohem jednodušší, mohu odjet na delší dobu pryč a rajčata to přežijí. Pěstuji hlavně cherry rajčata, protože mi nejvíce chutnají a nároky na prostor mají minimální, což na balkoně je důležitý aspekt. Jako hnojivo používám Kristalon a zatím jsem spokojená. Snad to tak bude i v budoucnu :) I ostatním přeji hodně štěstí a velkou úrodu!

Alena - 21. 07. 2016 - 19:08:28

Přidejte odpověď
* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit

* Jméno:

  E-mail:

* Text:

  Obrázek:

(Pouze formát jpg, max. šířka 640px)

Vyplňte "nospam"
(Ochrana proti spamu)

   Pravidla pro přidání otázky (odpovědi)

Zobrazit odpovědi: 1-20   

Také uvažujeme nad pěstováním rajčat na balkoně, narážím na různé články, které výrazně doporučují zasklení balkonu, tak právě nad ním uvažujeme: http://hobby.idnes.cz/pestovani-bylinek-ovoce-a-zeleniny-na-balkone-fop-/hobby-zahrada.aspx?c=A160224_105215_hobby-domov_mce a http://www.svet-oken.cz/cz/zasklivani-balkonu-lodzii-zimnich-zahrad/minizahradka-na-balkone.html

Lucie Meláková - 29. 07. 2016 - 10:11:16

Zobrazit odpovědi: 1-20   

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.