e-zahradnik.cz

Kaktus na kaktusu

Dobrý den, mám několik let tenhle malý kaktus, který (nejspíše špatnou péčí) odmítá kvést a místo toho mu začaly vyrůstat drobné kaktusy jak na hlavním těle, tak na bočních rostlinkách, které tam jsou již od zakoupení. Měla bych to nechat takhle, nebo je oddělit? Jak bych ho mohla dát dohromady? Kaktus jsem pořídila na trhu o Řípských slavnostech a zapomněla jsem se zeptat na jméno. Děkuji předem za odpovědi.

Kristýna - 14. 05. 2014 - 09:58:36

Přidejte odpověď
* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit

* Jméno:

  E-mail:

* Text:

  Obrázek:

(Pouze formát jpg, max. šířka 640px)

Vyplňte "nospam"
(Ochrana proti spamu)

   Pravidla pro přidání otázky (odpovědi)

Zobrazit odpovědi: 1-20   

Dobrý den.
Paní Kristýno,pokud Vám zde neodpoví nějaký pěstitel,doporučuji se obrátit na klub kaktusářů,jehož adresu si najdete ve vyhledávači zde na internetu a nebo Vám ji mohou popř.sdělit i telefonichy na územní radě Českého zahr.svazu ve vašem regionu.Já kaktusy nepěstuji.J.Z.

Josef Zavřel - 25. 05. 2014 - 19:39:51

Zobrazit odpovědi: 1-20   

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.