e-zahradnik.cz

Hnednutí a opadáváni jehličí jehličnatých stromu

Dobrý den.
Omlouvam se že píši svuj problem s jehličnatym stromem, ale nevim na koho se mám obratit. Hledal jsem na internetu rady ale bohužel. Mam nafocený smrk který je stary tak asi 30 let. Výška stromu je cca3m. Tento strom byl poměrně dost udržovany, střihany, aby nešel do výšky a byl ve skvěle kondici. Již loni jsem zaznamenal reznuti některých větví a letos je to ješte horší. nechapu že větve jsou nekteré zelené a hned vedle ní je nektera uplně rezava a opadava. Ty narezle jsou většinou na severní stranu..
Tento problem ma i jehličnatý tis co je na zahradě, ale tam je to reznutí ješte horší. Prosim nevěděli by jste mi poradit popř. odkaz nebo kontakt na někoho kdo by mi poradil. Nerad bych ty stromy hned kacel a chci je zachránit. S pozdravem Petr Petřina

Petr Petřina - 07. 06. 2015 - 11:24:54

Přidejte odpověď
* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit

* Jméno:

  E-mail:

* Text:

  Obrázek:

(Pouze formát jpg, max. šířka 640px)

Vyplňte "nospam"
(Ochrana proti spamu)

   Pravidla pro přidání otázky (odpovědi)

Zobrazit odpovědi:

Zobrazit odpovědi:

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.