e-zahradnik.cz

Diskusní fórum - nové otázkyOtázka Odpovědí /
poslední

živý plot,Habr

Dobrý den.Na živém plotě z habru usychají a kroutí se listy a v některých listech jsou dírky cca 2-4 mm.Nevíte čím to je a jak to napravit?Zálivku mají dostatečnou.Děkuji za radu

Alice Čurdová - 15. 07. 2017 - 15:38:14 | choroby, škůdci, ochrana rostlin

0
-

ukousnutý stonek pod jahodou

Na záhonu často nalézám neporušené jahody (úplně zralé i dozrávající) včetně okvětních lístků. Slimáky, které pečlivě hubím, nevidím ani večer s baterkou.

Hana Mlejnková - 25. 06. 2017 - 14:26:06 | choroby, škůdci, ochrana rostlin

0
-

Hroudy hliny

Dobry den,na zahradu jsme si nechali privezt hlinu a pri jejim rozvozu nam vznikly velke hroudy,ktere postupne tvrdnou.Poradite prosim nekdo jsk se techto velkych hroud zbavit?Moc dekuji

Monika - 29. 05. 2017 - 21:34:15 | ostatní

0
-

Uvadání jehličí u modřínu opadaveho.

Dobrý den,mám bonsaj modřínu opadavého,před čtyřmi lety jsem si ho donesl z lesa.Zimuji ho venku pod pergolou v polystyrénové nádobě.Letos má poprvé hodně krátké jehličí,před týdnem začalo jehličí uvadat,nevím čím to může být.Zalévám pravidelně skoro každý druhý den,podle potřeby.Prosím o rda,co se s ním může dít,děkuji.

Miloš - 02. 05. 2017 - 11:13:29 | pěstování bonsají

0
-

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.