e-zahradnik.cz

Katalog firemních odkazů

Obsah > zahradní potřeby a doplňky (9)

Internetové obchody (18)Kaktusy a sukulenty - online prodej - Malej-jarda

     
 
Prodej kaktusů a sukulentů. Exotické kaktusy a sukulenty. Malej-jarda.cz - online prodej.
 
www.malej-jarda.cz

Zahradní architektura Bc.Mastný Roman

     
 
Nabízíme zahradnické služby, projekci a realizaci zahrad, zahradní architekturu. Provádíme rekonstrukce a údržbu zeleně, závlahové systémy Gardena, výsadbu a ošetření stromů, rizikové kácení dřevin, střešní zahrady, úpravy interiérů, aranžérské práce a poradenství.
 
www.zahradnicke-sluzby.cz

Zahradní grily

     
 
Zahradní grily a grilovací příslušenství pro zahradní grily - zahradní grily jsou vyrobeny z 3 a 5 mm silného ocelového plechu ručně. Jsou určeny pro přímé i nepřímé grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, apod. Zahradní grily jsou lakovány ohnivzdornou černou barvou, mají rošty z nerezové a smaltované oceli. Zahradní grily jsou určeny pro topení dřevem, tím se ovlivní aroma připravovaných potravin (lze topit i dřevěným uhlím).
 
www.obchodnicinnost.cz

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.