e-zahradnik.cz

Katalog firemních odkazů

Obsah > zahradní potřeby a doplňky (9)

Internetové obchody (18)AMAGRO

     
 
Výrobce a dodavatel vysocekvalitních huminových preparátů Úspěšný zahradník, Lignohumát, Aquahum, Lexin a dalších + NPK hnojiva a vitamíny pro rostliny.
 
www.amagro.com

DD kámen - Petr Dočkal

     
 
Zahradní architektura, ploty, obklady, krby, kameny, valouny, štěrk.
 
www.ddkamen.eu

Kaktusy a sukulenty - online prodej - Malej-jarda

     
 
Prodej kaktusů a sukulentů. Exotické kaktusy a sukulenty. Malej-jarda.cz - online prodej.
 
www.malej-jarda.cz

Okrasné kamenivo, dřevostavby, zahradní nábytek

     
 
Valouny, obsypy, solitery, skalky, zídky, přírodní dlažby a obklady, dřevostavby, zahradní nábytek, zahradní doplňky a dekorace. Více na jednom místě v našem Centru kamene. Internetové objednávky možné.
 
www.centrum-kamene.cz

Prodej a výroba jezírkové fólie na míru

     
 
Specializujeme se na výrobu fólie do jezírka, jímek a podobně. Jezírkové fólie plachty svaříme na míru dle potřeby zákazníka.
 
www.jezirkova-folie.cz

Zahradní architekt a zahradnictví

     
 
Zahradnictví Bílovec, návrhy a realizace zahrad, kácení a údržba zeleně. Zahradní architekt a stavební projekce.

www.zahradnictvieshop.cz


 
www.zahradniarchitekt.com

Zahradní architektura Bc.Mastný Roman

     
 
Nabízíme zahradnické služby, projekci a realizaci zahrad, zahradní architekturu. Provádíme rekonstrukce a údržbu zeleně, závlahové systémy Gardena, výsadbu a ošetření stromů, rizikové kácení dřevin, střešní zahrady, úpravy interiérů, aranžérské práce a poradenství.
 
www.zahradnicke-sluzby.cz

Zahradní grily

     
 
Zahradní grily a grilovací příslušenství pro zahradní grily - zahradní grily jsou vyrobeny z 3 a 5 mm silného ocelového plechu ručně. Jsou určeny pro přímé i nepřímé grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, apod. Zahradní grily jsou lakovány ohnivzdornou černou barvou, mají rošty z nerezové a smaltované oceli. Zahradní grily jsou určeny pro topení dřevem, tím se ovlivní aroma připravovaných potravin (lze topit i dřevěným uhlím).
 
www.obchodnicinnost.cz

Zahradnictví Branka Závlaha

     
 
Jsme středně velké zahradnictví fungující už přes 30 let. V posledních letech se specializujeme na pěstování BYLINEK , balkonové květiny ,dále také rychlenou zeleninu a nesmím zapomenout na velikou nabídku služeb které pro vás poskytujeme. Provádíme údržby zahrad, výsadby zahrad, kácení stromů, jarní a podzimní vertikulaci trávníků ,výsadby a údržby hrobů, poradenský servis. ZAJIŠŤUJEME - květinové vazby - dárkové, smuteční, svatební
 
www.zahradnictvi-branka.cz

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.