e-zahradnik.cz

Katalog firemních odkazů

Obsah > realizace a údržba zahrad (22)Architektura zahrad - návrhy a realizace zahrad

     
 
Zahradní architektura: navrhujeme a realizujeme cenově dostupné zahrady na klíč pro každého po celé ČR. Zajišťujeme údržbu zeleně, zahrad a trávníku. Dodáváme závlahy, zahradní jezírka, zahradní stavby. Cenová kalkulace on-line.
 
www.zahradabrno.cz

Architektura zahrady - Ing. Hana Vymazalová

     
 
Zahradní architekt - Návrhy zahrad rodinných domů, rekreačních objektů, veřejné zeleně měst a obcí (návsí, náměstí, parků, hřbitovů, dětských hřišť), pasportizaci veřejné zeleně, plány údržby a pěstebních opatření návrh a obnovu zeleně u průmyslových podniků, obchodních center , adaptace a rekonstrukce zeleně u historických objektů , oceňování dřevin - plány náhradních výsadeb, poradenství v oboru zahradní a krajinářská tvorba.
 
www.zahradni-architekt.garten.cz

Prodej zahrady CZ

     
 
Jsme specialisté na prodej zahrady, odborníci působící po celé České republice. Poskytneme Vám komplexní, specializovaný, realitní a právní servis. S námi je prodej zahrady rychlý a bezpečný.
 
prodej-zahrady.cz

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.