e-zahradnik.cz

Katalog firemních odkazů

Obsah > realizace a údržba zahrad (22)Návrhy zahrad, zavlažování, stromy

     
 
zahrady-bula.cz nabízíme Vám návrhy zahrad, realizace a údržby zahrad. Při realizaci zahrady nabízíme návrh zdarma. Jsme autorizovaná instalační firma závlahových systémů HUNTER. Zajistíme pro Vás zahradní jezírka, servis zavlažování, závlahové systémy Hunter, travní koberce, trávníky, rizikové kácení, řez ovocných stromů, trávníky a travní koberce za příznivé ceny. Servis zavlažování pro závlahové systémy.
 
www.zahrady-bula.cz

Údržba zahrad a zeleně

     
 
Údržba zahrad,sekání trávníků, vertikutace, úprava křovin,likvidace náletových dřevin, úklid a rekultivace zanedbaných zahrad,zimní údržba chodníků.
 
www.mfzahrady.wz.cz

Vaše-zahrady

     
 
Realizace zahrad, závlahové systémy, udržba zahrad.
 
www.vase-zahrady.euweb.cz

Zahradní architektura Bc.Mastný Roman

     
 
Nabízíme zahradnické služby, projekci a realizaci zahrad, zahradní architekturu. Provádíme rekonstrukce a údržbu zeleně, závlahové systémy Gardena, výsadbu a ošetření stromů, rizikové kácení dřevin, střešní zahrady, úpravy interiérů, aranžérské práce a poradenství.
 
www.zahradnicke-sluzby.cz

Zahradní centrum

     
 
Zahradní centrum, projektování, realizace a údržba zahrad, firemních objektů a okrasné zeleně. Zakládání trávníků výsevem i pokládkou. Poradenství v oboru ,ocenění Vašich projektů.
 
www.zahradnictvistepan.cz

Zahradnictví Online - eshop

     
 
Zabýváme se realizacemi, rekonstrukcí a údržbou zahrad. Nově spouštíme také internetové zahradnictví.
 
zahradnictvionline.cz

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.