e-zahradnik.cz

Katalog firemních odkazů

Obsah > realizace a údržba zahrad (22)212studio-zahradní architektura

     
 
Projekty, návrhy a studie soukromých zahrad. Specialista na zahradní projekci v 3D vizualizaci.
 
www.zahradni-architektura-zahrada.cz

A-StudioDoležal-zahradní architekt

     
 
Specialista na projekty a návrhy soukromých zahrad v 3D vizualizaci.
 
www.zahradniarchitekt.cz

Návrhy zahrad, zavlažování, stromy

     
 
zahrady-bula.cz nabízíme Vám návrhy zahrad, realizace a údržby zahrad. Při realizaci zahrady nabízíme návrh zdarma. Jsme autorizovaná instalační firma závlahových systémů HUNTER. Zajistíme pro Vás zahradní jezírka, servis zavlažování, závlahové systémy Hunter, travní koberce, trávníky, rizikové kácení, řez ovocných stromů, trávníky a travní koberce za příznivé ceny. Servis zavlažování pro závlahové systémy.
 
www.zahrady-bula.cz

Návrhy, projektvání a realizace zahrad

     
 
Návrhy a projektování zahrad, zahradní architektura a zahradní design. Realizace zahrad a zahradní architektury. Fotogalerie zahrad a 3D návrhy. Realizace zahradních prvků - pergoly, zahradní jezírka, koupací jezírka, okrasné kameny, závlaha. Údržby zahrad.
 
www.astonet.cz

Péče o zeleň

     
 
Navrhujeme a realizujeme sadové úpravy, zahradní úpravy a výsadbu nové zeleně. Nabízíme i rizikové prořezy včetně práce ve výškách.
 
www.nezhyba.cz

Údržba zahrady - Jiří Boušek

     
 
Provádíme údržbu zahrad, travních ploch a parků, projektování zahrad a její realizaci, zabudování závlahového systému. Likvidace odpadů, úklid soukromých i veřejných zanedbaných ploch.
 
www.bousekzahrady.cz

Zahradní architektura Bc.Mastný Roman

     
 
Nabízíme zahradnické služby, projekci a realizaci zahrad, zahradní architekturu. Provádíme rekonstrukce a údržbu zeleně, závlahové systémy Gardena, výsadbu a ošetření stromů, rizikové kácení dřevin, střešní zahrady, úpravy interiérů, aranžérské práce a poradenství.
 
www.zahradnicke-sluzby.cz

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.