e-zahradnik.cz

Katalog firemních odkazů

Obsah > realizace a údržba zahrad (22)212studio-zahradní architektura

     
 
Projekty, návrhy a studie soukromých zahrad. Specialista na zahradní projekci v 3D vizualizaci.
 
www.zahradni-architektura-zahrada.cz

A-StudioDoležal-zahradní architekt

     
 
Specialista na projekty a návrhy soukromých zahrad v 3D vizualizaci.
 
www.zahradniarchitekt.cz

Architektura zahrad - návrhy a realizace zahrad

     
 
Zahradní architektura: navrhujeme a realizujeme cenově dostupné zahrady na klíč pro každého po celé ČR. Zajišťujeme údržbu zeleně, zahrad a trávníku. Dodáváme závlahy, zahradní jezírka, zahradní stavby. Cenová kalkulace on-line.
 
www.zahradabrno.cz

Architektura zahrady - Ing. Hana Vymazalová

     
 
Zahradní architekt - Návrhy zahrad rodinných domů, rekreačních objektů, veřejné zeleně měst a obcí (návsí, náměstí, parků, hřbitovů, dětských hřišť), pasportizaci veřejné zeleně, plány údržby a pěstebních opatření návrh a obnovu zeleně u průmyslových podniků, obchodních center , adaptace a rekonstrukce zeleně u historických objektů , oceňování dřevin - plány náhradních výsadeb, poradenství v oboru zahradní a krajinářská tvorba.
 
www.zahradni-architekt.garten.cz

Lande - návrhy a realizace zahrad

     
 
Návrhy a realizace zahrad, biobazény, samozavlažovací květináče...
 
www.lande.cz

Návrhy zahrad, zavlažování, stromy

     
 
zahrady-bula.cz nabízíme Vám návrhy zahrad, realizace a údržby zahrad. Při realizaci zahrady nabízíme návrh zdarma. Jsme autorizovaná instalační firma závlahových systémů HUNTER. Zajistíme pro Vás zahradní jezírka, servis zavlažování, závlahové systémy Hunter, travní koberce, trávníky, rizikové kácení, řez ovocných stromů, trávníky a travní koberce za příznivé ceny. Servis zavlažování pro závlahové systémy.
 
www.zahrady-bula.cz

Návrhy, projektvání a realizace zahrad

     
 
Návrhy a projektování zahrad, zahradní architektura a zahradní design. Realizace zahrad a zahradní architektury. Fotogalerie zahrad a 3D návrhy. Realizace zahradních prvků - pergoly, zahradní jezírka, koupací jezírka, okrasné kameny, závlaha. Údržby zahrad.
 
www.astonet.cz

Péče o zeleň

     
 
Navrhujeme a realizujeme sadové úpravy, zahradní úpravy a výsadbu nové zeleně. Nabízíme i rizikové prořezy včetně práce ve výškách.
 
www.nezhyba.cz

Prodej zahrady CZ

     
 
Jsme specialisté na prodej zahrady, odborníci působící po celé České republice. Poskytneme Vám komplexní, specializovaný, realitní a právní servis. S námi je prodej zahrady rychlý a bezpečný.
 
prodej-zahrady.cz

Realizace zahrad, denivky, trávníkové obruby

     
 
Provádíme projekci, realizaci a údržbu zahrad a veřejné zeleně. Pěstujeme denivky (Hemerocallis)- ve sbírce máme na 500 odrůd. Prodáváme a distribujeme plastové trávníkové obruby, které řeší problém s prorůstáním trávníku do kůry a kamínků. Jedná se o kanadskou novinku na našem trhu - zcela mrazuodolné, v trávníku nejsou vidět.
 
www.denivkovazahrada.cz

Trans-plant, s.r.o. - realizácie okrasných záhrad

     
 
Spoločnosť Trans-plant, s.r.o. realizuje záhrady na kľúč od návrhu záhrady, terénnych úprav, stavebných prác, automatického závlahového systému a vodných prvkov až po kompletné vysádzanie a úpravu záhrady. Súčasťou spoločnosti je tiež škôlka okrasných drevín ponúkajúca veľké množstvo okrasných drevín, bylín, trvaliek, skalničiek a letničiek.
 
www.trans-plant.sk

Údržba zahrad a zeleně

     
 
Údržba zahrad,sekání trávníků, vertikutace, úprava křovin,likvidace náletových dřevin, úklid a rekultivace zanedbaných zahrad,zimní údržba chodníků.
 
www.mfzahrady.wz.cz

Údržba zahrady - Jiří Boušek

     
 
Provádíme údržbu zahrad, travních ploch a parků, projektování zahrad a její realizaci, zabudování závlahového systému. Likvidace odpadů, úklid soukromých i veřejných zanedbaných ploch.
 
www.bousekzahrady.cz

Vaše-zahrady

     
 
Realizace zahrad, závlahové systémy, udržba zahrad.
 
www.vase-zahrady.euweb.cz

Zahradní architekt a zahradnictví

     
 
Zahradnictví Bílovec, návrhy a realizace zahrad, kácení a údržba zeleně. Zahradní architekt a stavební projekce.

www.zahradnictvieshop.cz


 
www.zahradniarchitekt.com

Zahradní architektura

     
 
Provádíme realizace zahrad a zahradní architekturu. Návrhy a realizace sadových úprav i veřejných zelení - výsadba zeleně, instalace zavlažovacího systému a další úpravy zahrad. Zabýváme se i projekční činností.
 
www.studio-zahrady.cz

Zahradní architektura Bc.Mastný Roman

     
 
Nabízíme zahradnické služby, projekci a realizaci zahrad, zahradní architekturu. Provádíme rekonstrukce a údržbu zeleně, závlahové systémy Gardena, výsadbu a ošetření stromů, rizikové kácení dřevin, střešní zahrady, úpravy interiérů, aranžérské práce a poradenství.
 
www.zahradnicke-sluzby.cz

Zahradní centrum

     
 
Zahradní centrum, projektování, realizace a údržba zahrad, firemních objektů a okrasné zeleně. Zakládání trávníků výsevem i pokládkou. Poradenství v oboru ,ocenění Vašich projektů.
 
www.zahradnictvistepan.cz

Zahradnické studio viki

     
 
Nabízíme projektování, realizaci a údržbu zahrad. Provádíme ošetřování rostlin v interiérech a aranžování kytic k různým příležitostem.
 
www.sweb.cz/studio.viki

Zahradnictví Branka Závlaha

     
 
Jsme středně velké zahradnictví fungující už přes 30 let. V posledních letech se specializujeme na pěstování BYLINEK , balkonové květiny ,dále také rychlenou zeleninu a nesmím zapomenout na velikou nabídku služeb které pro vás poskytujeme. Provádíme údržby zahrad, výsadby zahrad, kácení stromů, jarní a podzimní vertikulaci trávníků ,výsadby a údržby hrobů, poradenský servis. ZAJIŠŤUJEME - květinové vazby - dárkové, smuteční, svatební
 
www.zahradnictvi-branka.cz

Zahradnictví Online - eshop

     
 
Zabýváme se realizacemi, rekonstrukcí a údržbou zahrad. Nově spouštíme také internetové zahradnictví.
 
zahradnictvionline.cz

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.