e-zahradnik.cz

Katalog firemních odkazů

Obsah > prodej zahradní techniky (8)

Internetové obchody (zahradní technika) (5)Automatické závlahy

     
 
Naše firma nabízí poradenství, plánování a realizace závlahových systémů. Dle vašeho požadavku zpracujeme návrh, cenovou kalkulaci, dále provedeme výkopové a instalační práce včetně zaškolení obsluhy. Na výběr dáváme se značek TORO a GARDENA.
 
www.automatickezavlahy.cz

Mountfield, a.s.

     
 
Prodejce zahradní techniky se 43 prodejními centry po celé České republice.
 
www.mountfield.cz

Rucni-naradi.cz

     
 
Autorizovaný e-shop nabízí hobby i profi nářadí pro řemeslníky a kutily. Najdete zde elektrické i aku ruční nářadí: vrtačky, aku-šroubováky, pily, průmyslové utahováky i brusky nebo frézy značek Bosch, Narex, DeWalt, Husqvarna, Ferm, Protool a mnoha dal?ích. Vybavení dílny doplní průmyslové vysavače, kompresory, elektrocentrály, nástroje, svářečky a spotřební materiál pro svařování. V kategorii zahradní technika zakoupíte čerpadla, grily, křovinořezy, sekery, sekačky na trávu, traktory a další.
 
www.rucni-naradi.cz

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.