e-zahradnik.cz

Katalog firemních odkazů

Obsah > květinářství (4)

Internetové obchody (květinářství) (1)Květinářství

     
 
Nabízíme klasické květiny, ale i květiny neuvěřitelných tvarů a barev z druhého konce zeměkoule!
 
www.kvetinarstvi-nobile.cz

Malá Provence

     
 
Nabízíme prodej květin, potřeb pro zahradu, zdobené květináče a dárky s motivem Provence. Kamenná prodejna se nachází v centru Prahy, kde je možné vyzvednout zdarma objednané zboží přes e shop.
 
www.malaprovence.cz

Zahradnictví Branka Závlaha

     
 
Jsme středně velké zahradnictví fungující už přes 30 let. V posledních letech se specializujeme na pěstování BYLINEK , balkonové květiny ,dále také rychlenou zeleninu a nesmím zapomenout na velikou nabídku služeb které pro vás poskytujeme. Provádíme údržby zahrad, výsadby zahrad, kácení stromů, jarní a podzimní vertikulaci trávníků ,výsadby a údržby hrobů, poradenský servis. ZAJIŠŤUJEME - květinové vazby - dárkové, smuteční, svatební
 
www.zahradnictvi-branka.cz

Zahradnictví Praha - Václav Mařík

     
 
Dodáváme květiny do prodejen, zahradních center a obchodních řetězců po celé ČR. Zajišťujeme prodej přímo v našem zahradnictví a to včetně pravidelných rozvozů pro naše zákazníky.
 
www.floszahradnictvi.cz

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.