e-zahradnik.cz

Katalog firemních odkazů

Obsah > internetové obchody (18)

Bonsaje (7)
Citrusy (2)
Kaktusy a sukulenty (4)
Masožravé rostliny (4)
Orchideje (1)
Grow shopy (4)
Květinářství (1)
Zahradní technika (5)Plachty krycí a plachty na bazény

     
 
E-shop pro krycí plachty s oky a plachty na bazény. Dodáváme plachty různých rozměrů, gramáží a barev. Zabýváme se také výrobu plachet na míru z plastových i přírodních materiálů.
 
www.plachty-shop.cz

Stínící sítě na plot

     
 
E-shop pro stínící sítě značky PloteS s 90% stínivostí. Stínící sítě jsou vhodné pro zastínění plotů, skleníků a pařeníků. Stínící sítě mají vysokou trvanlivost a jsou odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům.
 
www.stinici-site.cz

Zahradnictví Machálek

     
 
Prodej skalniček z vlastní produkce prostřednictvím e-shopu. V nabídce naleznete především skalničky a mrazuvzdorné sukulenty.
 
www.skalnicky-rm.cz

Zahradnictví Machálek

     
 
Internetový obchod zaměřený na prodej skalniček, trvalek, mrazuvzdorných masožravých rostlin, mrazuvzdorných sukulentů, okrasných trav a bambusů a jiných rostlin na Vaši zahradu.
 
zahradnictvimachalek.firemni-web.cz

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.