e-zahradnik.cz

Katalog firemních odkazů

Obsah > internetové obchody (18)

Bonsaje (7)
Citrusy (2)
Kaktusy a sukulenty (4)
Masožravé rostliny (4)
Orchideje (1)
Grow shopy (4)
Květinářství (1)
Zahradní technika (5)Bonsai keramika

     
 
Keramika pro pěstování bonsaí, exteriérová mrazuvzdorná keramika, květináče, mísy, vázy atd.
 
www.keramika-online.wz.cz

Flora Bohemia

     
 
Lignohumát B Profesionál - nepostradatelný pomocník ve výživě rostlin kolem Vás - zpřístupňuje živiny, upravuje pH půdy, podporuje růst rostlin, lesk listů, upravuje poměr vitamínů a cukrů, zlepšuje chuť vypěstků (zeleniny a ovoce).
 
www.florabohemia.cz

Hobby-zahrada.cz

     
 
Vše pro kutily, profesionály a zahrádkáře na jednom místě. Zahradní nábytek, Zahradní houpačky, Zahradní jezírka, Zahradní chatky, domky, Zahradní obrubníky, Altány a pergoly, Dětská hřiště, Forma na zahradní chodníky, Kompostéry, Krby, kamna.
 
www.hobby-zahrada.cz

Internetovy obchod Levandula

     
 
Palmy, mrazuvzdorne palmy, citrusy, subtropické rostliny, substráty, cykasy, bylinky, plodici rostliny, semena, topiary, trvalky, balkonové rostliny, etnobotanika, cibuloviny, stevie
 
www.levandula.webgarden.cz

Japonské topoly a jiné RRD

     
 
Profesionální zpracování výsadeb plantáží RRD včetně prodeje sadebního materiálu kompletního sortimentu topolů a vrb. Jediní v ČR a SR
 
www.pestujtetopoly.cz

Okrasné rostliny

     
 
Okrasné rostliny - internetový obchod
 
www.okrasne-rostliny.cz

Palm Paradise - vstupte do ráje palem

     
 
Dovoz a prodej palem a jejich semen - zásilková služba. Diskusní forum o problémech, BURZA palem = nabídněte svoji palmu k prodeji, seriozní informace o zimování palem venku v ČR a na Slovensku.
 
www.palmparadise.biz

Plachty krycí a plachty na bazény

     
 
E-shop pro krycí plachty s oky a plachty na bazény. Dodáváme plachty různých rozměrů, gramáží a barev. Zabýváme se také výrobu plachet na míru z plastových i přírodních materiálů.
 
www.plachty-shop.cz

Prodej a výroba jezírkové fólie na míru

     
 
Specializujeme se na výrobu fólie do jezírka, jímek a podobně. Jezírkové fólie plachty svaříme na míru dle potřeby zákazníka.
 
www.jezirkova-folie.cz

Skleník-expert.cz

     
 
Odborný prodejce na skleníky a fóliovníky značky Lanit Plast. Nabízíme polykarbonátové skleníky, fóliovníky, zahradní domky a pařníky. Zboží rozvážíme po celé ČR. Zboží skladem expedujeme do 24 hodin.
 
www.sklenik-expert.cz

Stínící sítě na plot

     
 
E-shop pro stínící sítě značky PloteS s 90% stínivostí. Stínící sítě jsou vhodné pro zastínění plotů, skleníků a pařeníků. Stínící sítě mají vysokou trvanlivost a jsou odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům.
 
www.stinici-site.cz

Subtropické zahradnictví Kruh

     
 
Zahradnictví zabývající se prodejem nejen subtropických a citrusových rostlin na dobírku.
 
www.zahradnictvikruh.cz

Zahradnictví Machálek

     
 
Prodej skalniček z vlastní produkce prostřednictvím e-shopu. V nabídce naleznete především skalničky a mrazuvzdorné sukulenty.
 
www.skalnicky-rm.cz

Zahradnictví Dahlia - pěstování jiřin

     
 
Zahradnictví Dahlia - Luděk Brzák - specializované na pěstování a množení jiřin.
 
www.dahliabrzak.cz/

Zahradnictví Machálek

     
 
Internetový obchod zaměřený na prodej skalniček, trvalek, mrazuvzdorných masožravých rostlin, mrazuvzdorných sukulentů, okrasných trav a bambusů a jiných rostlin na Vaši zahradu.
 
zahradnictvimachalek.firemni-web.cz

Zahradnictví Online - eshop

     
 
Zabýváme se realizacemi, rekonstrukcí a údržbou zahrad. Nově spouštíme také internetové zahradnictví.
 
zahradnictvionline.cz

Zásilkové zahradnictví

     
 
Pěstujeme široký sortiment trvalek a skalniček, dodáváme do zahradních center a stavitelům zelených střech. Maloobchodní zásilkový prodej. Naší specialitou jsou suchomilné půdopokryvné rostliny, zejména netřesky a rozchodníky. Dále nabízíme velký počet ostatních skalniček, včetně zakrslých kosatců. Z vyšších trvalek pěstujeme zejména podzimní astry, mrazuvzdorné chryzantémy, pivoňky a Kniphofie. Kromě rostlinného materiálu nabízíme i dřevěné výrobky pro zahradu - plotovky, mříže pro popínavé rostliny, rámované mříže do pergol a altánů, dřevěné truhlíky a květináče.
 
www.zahrada-shop.com

Židle, křesla, lahátka - Zahradní nábytek

     
 
V našem sortimentu zahradního nábytku najdete židle, křesla, lavice, lehátka, stoly, altány, deštník a doplňky na zahradu v široké škále dřevin exotických i evropských, nerez i umělý ratan.
 
www.kvalitni-zahradni-nabytek.cz

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavu

Foto: Eva Sýkorováe-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.