e-zahradnik.cz

Pozvánka na výstavu: Výstava citrusů

Od 20. do 23. října 2011 můžete v botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Masarykovy university shlédnout výstavu citrusů a jiných užitkových plodin. Jak je již na zdejších výstavách zvykem, mnoho rostlin zde můžete i zakoupit.

Botanickou zahradu najdete na ulici Kotlářská 2 v Brně (druhý vchod do botanické zahrady je z ulice Veveří). Výstava se koná v prostorách skleníků. Otevřeno denně od 9 do 17 hodin a vstupné je 50,- Zlevněné vstupné pro žáky, studenty do 26 let, ZTP, jejich doprovod a důchodce 25,- Kč. Předškolní děti mají vstup zdarma

Výstava citrusů Výstava citrusů Výstava citrusů Výstava citrusů Výstava citrusů Výstava citrusů Výstava citrusů Výstava citrusů

(Fotografie zhotoveny v botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Masarykovy university v Brně)

Petr Hroš

Diskuze k článku:

Dosud nebyl přidán žádný komentář k tomuto tématu.


Přidejte vlastní komentář:
  Jméno:
  E-mail:
* Text:

Vyplňte 'nospam'
(Ochrana proti spamu)

 

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavue-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.