e-zahradnik.cz

Pozvánka na výstavu: Výstava masožravých rostlin

Od 26. května do 3. června 2011 probíhá v botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Masarykovy university výstava masožravých rostlin. Spolu s velkým množstvím "masožravek" si můžete, mimo jiné, prohlédnout třeba i pěknou sbírku thilandsií. Na výstavě lze mnoho rostlin také zakoupit.

Botanickou zahradu najdete na ulici Kotlářská 2 v Brně (druhý vchod do botanické zahrady je z ulice Veveří). Výstava se koná v prostorách skleníků. Otevřeno denně od 9 do 18 hodin a vstupné je 50,- a 25,- Kč.

Výstava masožravých rostlin Výstava masožravých rostlin Výstava masožravých rostlin Výstava masožravých rostlin Výstava masožravých rostlin Výstava masožravých rostlin Výstava masožravých rostlin Výstava masožravých rostlin Výstava masožravých rostlin Výstava masožravých rostlin Výstava masožravých rostlin Výstava masožravých rostlin

(Fotografie zhotoveny v botanické zahradě Přírodovědecké fakulty Masarykovy university v Brně)

Petr Hroš

Diskuze k článku:

Dosud nebyl přidán žádný komentář k tomuto tématu.


Přidejte vlastní komentář:
  Jméno:
  E-mail:
* Text:

Vyplňte 'nospam'
(Ochrana proti spamu)

 

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavue-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.