e-zahradnik.cz

Pozvánka na výstavu: Výstava kosatců IRIS 2011

V botanické zahradě Mendelovy university můžete od 20. do 23. května 2011 navštívit výstavu kosatců IRIS 2011. Shlédnout můžete více než 300 kultivarů těchto nádherných rostlin. Prohlídku zahrady můžete absolvovat i s průvodcem a to v sobotu a v neděli v 10, 11, 13, 14 a 15 hodin. Výstava je spojena s prodejem rostlin Klubu skalničkářů Brno.

Do zahrady se dostanete hlavním vchodem z třídy Generála Píky 1, nebo dolním vchodem z parkoviště na ulici Drobného. Otevřeno denně od 9 do 18 hodin a vstupné je 50,- a 30,- Kč.

Výstava kosatců Výstava kosatců Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec Kosatec

(Fotografie zhotoveny v botanické zahradě Mendelovy university v Brně)

Petr Hroš

Diskuze k článku:

Dosud nebyl přidán žádný komentář k tomuto tématu.


Přidejte vlastní komentář:
  Jméno:
  E-mail:
* Text:

Vyplňte 'nospam'
(Ochrana proti spamu)

 

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit

Foto: Eva Sýkorová

Baví vás psát o pěstování rostlin, stromů a dalších zahradnických tématech a chtěli byste se s ostatními podělit o své zkušenosti? Rádi vaše články zveřejníme.
Více...
 
Pořádáte zahradnickou výstavu, veletrh či přednášku, nebo o takové výstavě víte? Provozujete zahradnictví a pořádáte nějakou zajímavou akci? Neváhejte a dejte o ní vědět ostatním.
Přidat výstavue-zahradnik.cz - magazín pro pěstitele a zahrádkáře
Copyright © 2002 - 2016. Všechna práva vyhrazena.